Dosedanji zmagovalci na ptujskem triatlonu.

  triatlon moški ženske

13. triatlon-2014

sprint PLEŠE DAVID
0:54:34
KLEMENC MARUŠA
1:04:04
super sprint OBREZA DOMEN
0:24:13
VRTAČIČ ZJAŠA
0:26:03
za vsakogar HAMERŠAK FRANC
0:16:38
ANGLEITNER S. TANJA
0:17:43
akvatlon B PODGORŠEK ŽIGA
0:08:38
FELTRIN EVA
0:09:33
akvatlon A BERLEC ALJAŽ
0:03:36
ŠKRJANC VITA
0:03:30
12. triatlon-2013 sprint MEDEN MATIJA
0:56:23
PLETIKAPA DARIA
1:01:32
super sprint PLANKO MATEVŽ
0:23:29
URŠIČ KRISTINA
0:24:28
za vsakogar KAUČEVIČ TADEJ
0:17:11
ANGLEITNER S. TANJA
0:17:11
akvatlon B ZBAŠNIK RENE
0:0
TOMINC NIKA
0:0
akvatlon A MODRUŠAN MARIN
0:0
ŠPORN KIM
0:0
11. triatlon-2012 sprint PLEŠE DAVID
0:55:39
TROHA EVA
1:03:41
super sprint VODENIK VITO
0:26:38
SKAZA EVA
0:26:39
za vsakogar KUNST ALEŠ
0:17:26
ANGLEITNER SAGADIN TANJA
0:17:17
akvatlon B ŠKRJANC JAN
0:05:00
TOMINC NIKA
0:05:21
akvatlon A PODGORŠEK ŽIGA
0:02:59
BARTOL MONIKA
0:03:06

10. triatlon-2011

sprint PLEŠE DAVID
0:56:31
ORAŽEM MONIKA
1:00:44
super sprint KAPLAN JAKA
0:25:11
URŠIČ LIZA
0:26:38
za vsakogar REBERNAK SEBASTJAN
0:16:32
ANGLEITNER SAGADIN TANJA
0:17:41
akvatlon B URŠIČ JAN
0:05:04
VRTAČIČ TJAŠA
0:05:08
akvatlon A VIDENŠEK DAVID
0:02:55
MOHAR NEŽA
0:03:04
9. triatlon-2010 sprint PUCELJ VID
0:55:13
ORAŽEM MONIKA
1:01:13
super sprint LOVŠIN ALJAŽ
0:25:30
TROHA EVA
0:26:16
akvatlon B BARTOLJ DANIJEL
0:04:17 
 HUMAR KATARINA
0:04:28
akvatlon A ŠKRJANEC JAN
0:02:25
 SPRUK NEJKA
0:03:04
8. triatlon-2009 sprint KOVAČIČ JAROSLAV
0:52:51
ORAŽEM MONIKA
1:00:43
super sprint MOČNIK KLEMEN
0:31:50
OGRIN KATARINA
0:32:34
akvatlon B VODENIK VITO
0:05:17
URŠIČ KRISTINA
0:05:31
akvatlon A ŠKRJANC JAN
0:03:28
VRTAČIČ TJAŠA
0:03:21
7. triatlon-2008 sprint SEME UROŠ
0:55:10
ORAŽEM MONIKA
1:02:13
super sprint HRIBAR DOMEN
0:29:44
KOŽAR NIKA
0:31:57
akvatlon B ŠKOBER MARTIN
0:04:57
URŠIČP KRISTINA
0:04:56
akvatlon A BARTOL DANIJEL
0:02:51
CAPUDER TINKARA
0:02:59
6. triatlon-2007 sprint PATRĆEVIĆ DEJAN
 0:55:00
ŠIMIC MATEJA
1:02:01
super sprint PUCELJ VID
0:27:07
ORAŽEM MONIKA
0:29:02
akvatlon B PELAJ ADRIAN
0:05:23
URŠIČ KRISTINA
0:03:13
akvatlon A PLANKO MATEVŽ
0:02:56 
URŠIČ KRISTINA
0:03:13
5. triatlon-2006 
sprint CEBIN BOJAN
0:59:04
NAKRST NATAŠA
1:11:05
super sprint KAPLAN LUKA
0:25:52
ORAŽEM MONIKA
0:29:02
4. triatlon-2005 
sprint PEČNIK ERIH
1:01:54
ŠIMIC MATEJA
1:06:54
super sprint KAPLAN LUKA
0:28:21
MANDL NINA
0:33:59
3. triatlon-2004 sprint PATRĆEVIĆ DEJAN
0:55:56
ALTENREITER MONIKA
1:05:30

2. triatlon-2003 

sprint PATRĆEVIĆ DEJAN
0:56:05
ŠIMIC MATEJA
1:05:43
1. triatlon-2002 
sprint SEROŠ
1:01:21
ŠIMIC MATEJA
1:10:36
Butan plin Terme Ptuj logo-talum sport-ptuj vet-ptuj-logo nlb

Novice